Kontaktai

ILNIUJE

Kalvarijų g. 2-5, LT-09309
Tel. +370 5 2758857, faks. +370 5 2758832
El. paštas ukmc@ukmc.lt

KAUNE

K.Donelaičio g. 33-113, LT - 44240
Tel. +370 606 80970
El. paštas ukmc@ukmc.lt 

APIE MUS

Viešoji įstaiga „Užsienio kalbų mokymo centras“ (UKMC) įkurta 1997 m. Nuo 2007 m. balandžio mėn. įkurtas įmonės filialas Kaune. Užsienio kalbų kursai rengiami visoje Lietuvoje, taip pat užsienyje. 2006 m. mūsų įstaigoje įdiegta kokybės vadybos sistema, kuri atitinka LST EN ISO 90001:2001 reikalavimus kalbų mokymo veikloje (sertifikato nr. 9000-114, išdavė VŠĮ „LST Sert“). Įdiegę kokybės vadybos sistemą galime lengviau įgyvendinti kalbų mokymo projektus, nepriklausomai nuo jų apimties ir geografijos.

MISIJA

Mes panaudojame savo visą kūrybinį ir intelektinį potencialą mokydami užsienio kalbų valstybės tarnautojus, viešojo sektoriaus ir verslo įmonių darbuotojus bei tobulindami jų tarpkultūrinio bendravimo įgūdžius.

VIZIJA

Inovatyvių metodikų lyderis kalbų mokymo versle

Mes atsakome už savo klientus:

Mes atsakome už savo darbuotojus:

Mes esame atsakingi mūsų įmonės steigėjui:

Ilona Deikienė – anglų kalbos dėstytoja

„Kalbėdamas kiekvienas žmogus padaro ryškią savo asmenybę ir todėl jis yra nors mažas menininkas,“ – yra pasakęs Vydūnas. Mokytis niekada nevėlu. Pirmas žingsnis sunkiausias. Nereikia turėti daug gabumų, kad mokytumeisi kalbą, rezultatai priklauso nuo intensyvumo ir išeikvotos energijos. Kas mielai klaidžioja po žodžių ir minčių mišką, tas pasiekia tikslą“

Dalia Račkauskienė - Anglų kalbos dėstytoja

Norėdami daryti pažangą mokydamiesi kalbą pamėginkite:

 

Vaida Čiurinskienė - anglų kalbos dėstytoja


Mokytis užsienio kalbos kalbų kursuose gali būti ne tik reikalinga geresniam darbui gauti ar naudinga tolimesnei karjerai, bet tai gali būti ir smagus būdas praleisti laisvalaikį, pailseti nuo darbo, susipažinti su kita kultūra. O pastarųjų metų medicininiai tyrimai parodė, kad naujos užsienio kalbos mokymasis yra dar ir puikus vaistas (jei naudojamas reguliariai ) nuo kai kurių grėsmingų civilizacijos ligų. Jumoro jausmas ir laki vaizduotė neturėtų būti pamiršti, įveikiant naujus kalbų mokymosi horizontus.

German Degollado Brito – ispanų kalbos dėstytojas

Profesor Mexicano con experiencia.

Le gusta socializar con sus alumnos y hacer lecciones practicos y divertidas.

Stengiuosi, kad mano vedamos pamokos būtų praktiškos ir linksmos, man patinka bendrauti su savo studentais.

 Kristina Syrnicka - lenkų kalbos dėstytoja

 


Neįsivaizduoju šiuolaikinio gyvenimo būdo be užsienio kalbų mokymosi. Juk kalba –  tai ne tik tam tikri žodžiai ir gramatikos sistema, bet ir ypatingas veidrodis, kuriame atsispindi tautos pasaulėžiūra ir kultūra.

Žmonės dažnai mano, kad kalbos mokymasis – tai nuobodus, sunkus darbas. Kaip jie klysta, nes nežino, kad mokymąsi galima paversti malonumu.

Loreta Andziulienė - mokymų kokybės ekspertė

 

Ar nenuostabu, kai tiek mokytojas, tiek besimokantysis džiaugiasi pasiektais rezultatais ir yra patenkinti pačiu mokymo(si) procesu? Aktyvių mokymo(si) metodų naudojimas, kūrybiškumas, kritinis mąstymas, besimokančiųjų praktinių ir emocinių poreikių įvertinimas, tinkamas mokymo(si) proceso organizavimas, planavimas ir vertinimas užtikrina veiksmingą mokymo(si) situacijos išnaudojimą ir leidžia pasiekti puikių rezultatų.

Pati mokau ir kitus skatinu mokyti taip, kad besimokantiesiems būtų malonu mokytis ir lengviau išmokti.

Kaip mus rasti