Medikams ir slaugytojams

Vokiečių kalba medikams 

Specializuoti vokiečių kalbos kursai medicinos studentams ir darbuotojams, planuojantiems pradėti arba tęsti savo profesinę veiklą vokiškai kalbančiose šalyse. Kursai taip pat tinkami slaugytojoms (-ams). Vokiečių kalbos kursai medikams apima bendrinės kalbos mokymą bei medicinos srities temas.

Turime ne vienerių metų darbo patirtį mokant vokiečių kalba medicinos studentus ir slaugytojus. Kursų metu dėstome ne tik bendrinę vokiečių kalbą, bet ir ruošiame praktiniam darbui Vokietijos medicinos įstaigose ar pagyvenusių žmonių priežiūros namuose. Nemaža dalis mūsų studentų vasaromis dirba gydymo įstaigose Vokietijoje, o grįžę toliau tobulina kalbos žinias kursuose.

Kursų metu padedami gramatiniai kalbos pagrindai ir lavinami rašymo, klausymo, supratimo, bendravimo ir informacijos pateikimo įgūdžiai. Jau pradedančiųjų lygyje įtraukiamas medicinos srities žodynas, praktinės gydytojų ir slaugytojų darbo situacijos, kuriami bendravimo daugiatautėje aplinkoje įgūdžiai.

Kviečiame mokytis tiek pradedančiuosius, tiek pažengusius!

Kaina

  • 40 akad. val. kursas atviro tipo grupėse kainuoja – nuo 170 EUR;
  • Individualus mokymas – nuo 19 EUR už 1 akad. val.

Į kainą iskaičiuota visos papildomos paslaugos ir mokesčiai (kalbos lygio nustatymas, vadovėliai, papildoma medžiaga).

Registracija į renkamas grupes: contact@ukmc.lt, tel. +370 620 61437, +370 5 2758857 arba užpildant registracijos formą mūsų puslapyje, skiltis ,,Registracija į kursus“.

Jei šiuo metu Jūsų pageidaujamo lygio grupė neformuojama, maloniai prašome kreiptis į mus. Suteiksime Jums visą informaciją apie galimybes mokytis Jūsų lygiu.